Turniej piłkarski

turnij tuska

turnij tuska1

        Ogólnopolski Turniej Piłkarski o Puchar Donalda Tuska

W dniu 16.09.2014r.  na boisku sportowym Orlik w Świeszynie odbył się Ogólnopolski Turniej Piłkarski o Puchar Donalda Tuska. Do rywalizacji stanęło sześć drużyn, które przyjechały z Konikowa, Dunowa i Zegrza. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny „chłopcy młodsi” z rocznika 2003-2004 i „chłopcy starsi” z rocznika 2002 i 2001. Chłopcy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych, rozgrywając mecz systemem  każdy z każdym. Zacięta walka wyłoniła zwycięzców swoich grup. Wśród młodszych zwyciężyła nasza drużyna z Konikowa, natomiast wśród starszych prym wiodła drużyna z Zegrza. Drużyny, które wygrały awansowały do dalszych rozgrywek. Wszystkim uczestnikom wręczono dyplomy i drobne upominki, a dla szkół przekazano piłki nożne.

            Eliminacje Wojewódzkie – V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

W dniu 23 września 2014 r. na Orliku w Sianowie odbyły się eliminacje wojewódzkie V Turnieju Orlika  o Puchar Premiera Donalda Tuska w grupie młodszej, rocznik 2003-2004. Celem organizacji turnieju jest promowanie wśród dzieci i młodzieży sportowej aktywności i zasad rywalizacji fair play i aktywizacja lokalnych społeczności. Do udziału w turnieju zgłosiły się 4 drużyny. Mecze przeprowadzano zgodnie z przepisami PZPN. Czas gry w turnieju 2 x 10 minut z minutową przerwą. Liczba graczy na boisku pięciu w polu + bramkarz. Zacięta walka wyłoniła zwycięzców. Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Sianowa.

Na tle wszystkich drużyn nasi sportowcy byli naprawdę świetni. We wszystkich swoich meczach zaprezentowali charakter i ducha rywalizacji sportowej. Pozwoliło im to zająć czwarte miejsce w turnieju. Naszą drużynę reprezentowali:

Marcin Cerk, Dominik Pytliński, Dominik Mikołajczyk, Wiktor Lubke, Krystian Nawrot, Filip Perz, Filip Szatkowski.


Archiwa