Przedwakacyjna wycieczka klasy III

gdańsk III.15.2

gdańsk III.15.1

Przedwakacyjna wycieczka klasy III

W dniach 17 – 18 czerwca uczniowie klasy III odbyli niezwykle ciekawą wycieczkę do Trójmiasta. Była to ostatnia, dwudniowa wycieczka klasowa w I etapie nauki, więc każdy starał się wykorzystać ten czas jak najlepiej. Zwiedziliśmy Gdańsk, gdzie zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcia. Byliśmy w Gdyni w Oceanarium, podziwiając różne gatunki ryb i innych mieszkańców wód.
W Sopocie spacerowaliśmy po molo oraz obejrzeliśmy film w 3D. Nocleg był ogromnym przeżyciem dla dzieci. Zniosły go doskonale!

Drugiego dnia, mimo iż nie dopisywała nam pogoda, z dobrymi humorami wybraliśmy się na Westerplatte. Udało nam się także wejść na pokład statku „Błyskawica” oraz spędzić kilka ciekawych chwil w Muzeum Bursztynu. Było świetnie! Przez dwa dni opiekę sprawowała nad nami wychowawczyni Dorota Tomczyk oraz jedna z mam – pani Orina Miłaszewska. Wycieczkę zorganizowali rodzice, którym serdecznie dziękujemy!

Uczniowie klasy III z wychowawczynią