Świąteczne zajęcia scrapbookingu

scrap2

scrap3

Świąteczne zajęcia scrapbookingu

Dzięki uprzejmości Pani Ani Wiśniewskiej „Wiosanki”, dzieci z klasy IB miały okazję do wykonania przepięknych, świątecznych kartek metodą scrapbookingu. Scrapbooking jest to sztuka ręcznego tworzenia i dekorowania albumów ze zdjęciami i pamiątkami rodzinnymi oraz jedną z metod zdobienia kart okolicznościowych. Z ogromną przyjemnością uczniowie układali kolorowe, świąteczne elementy, kleili i samodzielnie obsługiwali Big Shot’a. Pod czujnym okiem Pani Ani uczestnicy wykonali jedyne, niepowtarzalne kartki świąteczne. Zabawa była świetna, a jej efekt, wręcz niesamowity! Warsztaty odbyły się 11 grudnia 2015r.

Serdecznie dziękujemy Pani Ani za poświęcony nam czas, cierpliwość i niezapomnianą lekcję plastyki.

Uczniowie klasy IB z wychowawcą – Dorotą Tomczyk