Apel podsumowujący I półrocze nauki

apel 01.16.2

apel 01.16.1

Apel podsumowujący I półrocze nauki

28 stycznia 2016r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pracę uczniów w pierwszym półroczu roku szkolnego 2015/2016. Reprezentanci klas I – VI przedstawili najważniejsze wydarzenia w poszczególnych klasach oraz najwyższe osiągnięcia uczniów. Najlepsi uczniowie zaprezentowali się na forum szkoły, co było dla Nich dużym wyróżnieniem. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce!  Spotkanie było również okazją do wręczenia dyplomów i medali zwycięzcom Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego, zorganizowanego przez nauczycieli wychowania fizycznego: Urszulę Kasztelan i Bartłomieja Kuniczuka. Zwycięzcom gratulujemy sportowej formy!

Na zakończenie apelu pani dyrektor życzyła wszystkim udanego i bezpiecznego wypoczynku w czasie ferii zimowych oraz dużo zapału w zdobywania wiedzy.

Opracowanie: Dorota Tomczyk