Sukces zespołu „Bemol”

Zespół „Bemol” ze Szkoły Podstawowej w Konikowie na Wojewódzkim Przeglądzie Piosenki Dziecięcej 2016 – etap powiatowy.

Dnia 02 kwietnia 2016 w Centrum Kultury 105  w Koszalinie odbył się Przegląd Piosenki Dziecięcej.

Zespół „Bemol” ze Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie otrzymał tytuł laureata i tym samym zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego, który odbędzie się w maju 2016 r., w Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie. Ogromne podziękowanie dla zespołu!  Spisaliście się świetnie, Bemolki kochane! Bez Waszej pracy i zaangażowania nie byłoby tego sukcesu.

Dziękuję i gratuluję następującym uczniom:

1. Karolina Bogacz, kl. V

2. Martyna Cyngiel, kl.V

3. Nina Mielewczyk, kl. V

4. Wiktoria Romanowska, kl. V

5. Oliwia Kliber, kl. V

6. Martyna Janeczek, kl. V

7. Aleksandra Siudzińska, kl. IV

8. Katarzyna Karolewicz, kl. V

9. Zuzanna Sienkiewicz, kl. II

10.Wiktoria Latkowska, kl. IV

11.Hubert Lebioda, kl. IV

12. Wiktoria Kulik, kl. IV

13. Dawid Niziński, kl. IV

14. Weronika Miłaszewska, kl. IV

15. Weronika Lis, kl. IV

Brawo, brawo!

Serdeczne podziękowanie również dla Rodziców w/w uczniów za pomoc w opiece nad dziećmi.

Opiekun zespołu „Bemol” – Barbara Kadela

bemolki1