What a wonderful world

Dnia 31 marca 2016r. w Szkole Podstawowej nr 13 im. Jana Brzechwy w Koszalinie odbył się międzyszkolny przegląd twórczości dziecięcej. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy 1a – Kornelia Wapniarz. Była to najmłodsza uczestniczka. Zaśpiewała piosenkę pt: ”What a wonderful world” Louis Armstrong. W konkursie uczestniczyli przedstawiciele z pięciu szkół z klas I-VI. Repertuar talentów był różnorodny. Uczniowie śpiewali piosenki, recytowali wiersze, tańczyli, przynieśli swoje prace artystyczne, grali na instrumentach. Niektórzy nawet wykonali samodzielnie np. piłkarzyki, paletki do gry oraz gry planszowe jako mali majsterkowicze. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i nagrodę. Warto brać udział w konkursach aby dać szansę rozwoju młodym talentom.

opracowała: Anna Górska

talent - Kornelia