pobrane

Miesiąc: Kwiecień 28, 2016

SZANOWNI RODZICE I UCZNIOWIE

w związku z dalszym zawieszeniem zajęć w szkole (do 14 kwietnia 2020r.)  informuję, że utworzyliśmy  platformę edukacyjną do zdalnego nauczania „OFFICE 365 dla edukacji”.

Jest to nowe rozwiązanie do komunikowania się z nauczycielami, dzięki  któremu  można prowadzić lekcje w trybie online. Szczegółowe informacje na temat możliwości korzystania z Platformy uzyskają Państwo w osobnym mailu bezpośrednio od administratora.

Uczniowie klas IV –VIII mieli możliwość zapoznania się z takim sposobem komunikowania na zajęciach informatyki.

W pierwszych dniach funkcjonowania Platformy będziemy wspólnie ją poznawać. Od najbliższego czwartku (26 marca 2020r.) uczniowie będą mieli możliwość uzyskiwania  ocen za wykonane zadania.

Sytuacja obecna nie zwalnia uczniów z nauki, ale jednocześnie  przypominam o niezbędnym odpoczynku i  zachowaniu higieny, a przede wszystkim o pozostaniu w domu.

UWAGA

Na terenie gminy Świeszyno od 16 marca 2020 roku wprowadzone zostały środki ostrożności polegające na maksymalnym ograniczeniu obecności interesantów.

W związku z powyższym informuję, że w sprawach pilnych należy skontaktować się telefonicznie lub  mailowo
z dyrektorem   lub sekretarzem szkoły

Adres email  sp_konikowo@wp.pl

Telefon szkoła 9431612222
lub 505706153

Rekrutacja 2020/2021

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie
ogłasza zapisy do oddziału przedszkolnego dla dzieci urodzonych w roku 2014, 2015
oraz do klasy I dla dzieci urodzonych w roku 2013
na rok szkolny 2020/2021 w terminie od 2 marca do 27marca 2020r.

Dysponujemy 17 wolnymi miejscami.