Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Rozpoczęcie roku szkolnego 2016/2017

Po dwumiesięcznej, wakacyjnej przerwie, 1 września 2016 roku w naszej szkole ponownie spotkała się brać uczniowska. Dyrektor szkoły Pani Dorota Nitka  tradycyjnie powitała przybyłych uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz licznie zgromadzonych rodziców. Swoją obecnością zaszczyciła nas także Kierownik Zespołu Oświaty Samorządowej w Świeszynie Pani Helena Zochniak, która życzyła wszystkim kolejnego, udanego roku szkolnego. Pani Kierownik odczytała również list Wójta Gminy Świeszyno, Pani Ewy Korczak oraz w imieniu Włodarza naszej gminy wręczyła uczniom drobne upominki na dobry początek roku szkolnego. Bardzo dziękujemy!

 

                                                                                                  Opracowanie: Dorota Tomczyk

rozpoczecie10

rozpoczecie1

rozpoczecie2

rozpoczecie4

rozpoczecie3

rozpoczecie5

rozpoczecie6

rozpoczecie7

rozpoczecie9


Archiwa