Narodowe Święto Niepodległości

niepodległość 2016.1

niepodległość 2016.2

niepodległość 2016.3

niepodległość 2016.4

Narodowe Święto Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski, 10 listopada 2016r. w naszej szkole, odbył się uroczysty apel przygotowany przez uczniów klasy VI pod kierunkiem wychowawcy Pana Cezarego Czenko. Piękny występ poetycki był żywą lekcją historii dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Bardzo oryginalnym i zaskakującym elementem programu było wykonywanie dekoracji równocześnie z przedstawianymi faktami historycznymi. Miło było patrzeć na uczniów, którzy  ubrani w galowe stroje, z przypiętymi kotylionami, w skupieniu uczestniczyli w apelu i swoją postawą wyrażali szacunek do wartości patriotycznych,  mając świadomość uczestniczenia w niezwykłym wydarzeniu.

Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa
Skip to content