„Śniadanie daje moc!”

śniadanie2016.10

śniadanie2016.2

„Śniadanie daje moc!”

W dniu 8 listopada 2016r. obchodzony był Ogólnopolski Dzień Zdrowego Śniadania. Do akcji przystąpili także nasi uczniowie. Dzieci z Oddziałów Przedszkolnych i klas I-III same przygotowywały smaczne, zdrowe i bardzo zróżnicowane śniadanie. Były kolorowe kanapki, sałatki warzywne, tosty, płatki z mlekiem oraz soki, woda i kakao. Wszystko smakowało wybornie! Na zakończenie wszystkie dzieci zebrały się w hali, żeby podsumować śniadaniowe zmagania.
Wierzymy, że nasza akcja przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania – w domu i szkole.

Opracowanie: Dorota Tomczyk