Witaj wiosno!

wiosna 2017.1

wiosna 2017.2

wiosna 2017.3

21 marca uczniowie klas I – III oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych w tradycyjny sposób powitały wiosnę i jednocześnie pożegnały zimę – zgromadzone w wielkim kole śpiewały oraz skandowały „żegnaj zimo!, witaj wiosno!”

31 marca dzieci z oddziałów przedszkolnych a i b zaprezentowały przedstawienie pełne radości, przybliżające zgromadzonym uczniom zwyczaje i tradycje wielkanocne. Teksty przeplatane były piosenkami o tematyce wiosennej i wielkanocnej. Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało, a dzieci zostały nagrodzone głośnymi oklaskami.

6 kwietnia dzieci ponownie wystąpiły, tym razem dla swoich rodziców oraz przyszłych przedszkolaków, które od września przekroczą próg naszej szkoły. Rodzice po przedstawieniu byli bardzo dumni ze swoich małych aktorów.