Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni w VI Regionalnym Konkursie Grafiki Komputerowej

konkurs.grafika1

konkurs.grafika2

konkurs.grafika3

konkurs.grafika4

 

Uczniowie naszej szkoły nagrodzeni
w VI Regionalnym Konkursie Grafiki Komputerowej

Dnia 20 kwietnia 2017r., w Szkole Podstawowej nr 13 w Koszalinie, odbyło się rozstrzygnięcie VI Regionalnego Konkursu Grafiki Komputerowej „Rysowanie na ekranie”, kierowanego do uczniów klas młodszych, szkół podstawowych regionu koszalińskiego.
W tym roku szkolnym, tematem przewodnim pracy był „Robot, który zastąpi Cię w codziennych obowiązkach”. W konkursie wzięli udział uczniowie klas II b i III b, których przygotowała nauczycielka zajęć komputerowych – Dorota Tomczyk.
W kategorii klas drugich wyróżnienie otrzymał uczeń Michał Cisłowski, natomiast w kategorii klas trzecich, zaszczytne II miejsce zajął uczeń Maciej Banat.
Serdecznie gratulujemy uczniom, Ich rodzicom i nauczycielom!

                                                                                      Opracowanie: Dorota Tomczyk 

Archiwa