Spotkanie z policjantką

policjantka 2017.1

policjantka 2017.2

Bezpieczne wakacje – spotkanie z policjantką Marią Czajkowską.

Dnia 9 czerwca odbyło się spotkanie dla uczniów klas IV-V ze starszym posterunkowym z Zespołu ds. Nieletnich i Patologii Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej w Koszalinie, Panią Marią Czajkowską.

Celem spotkania było przedstawienie uczniom bezpiecznych form spędzania czasu wolnego podczas wakacji. Pani policjant przedstawiła dzieciom filmy edukacyjne oraz przypomniała zasady udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Uczniowie otrzymali  również  „Poradniki rowerzysty”.

Dziękujemy za  bardzo dobrą współpracę z Komendą Miejską w Koszalinie a w szczególności ze starszym posterunkowym Panią Marią Czajkowską.

Opracowanie: Anna Kordek-Wiszniewska