Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

rozp. 17 18.1

rozp. 17 18.4

rozp. 17 18.5

4 września 2017 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018. Inauguracja rozpoczęła  się od odśpiewania hymnu. Wszystkich zebranych powitał prowadzący uroczystość Pan Cezary Czenko. Następnie głos zabrała Pani Dorota Nitka – Dyrektor szkoły oraz zaproszeni goście – Pani Helena Zochniak – Kierownik Zespołu Oświaty Samorządowej i Pan Remigiusz Szymański – Skarbnik Gminy Świeszyno. Kilka słów skierowano do uczniów i rodziców oraz pracowników szkoły. Z okazji pierwszego dzwonka wszystkim naszym uczniom życzymy jak najlepszych ocen w nowym roku szkolnym, ale przede wszystkim radości z nauki i odkrywania swoich pasji oraz talentów.

Więcej zdjęć na Facebook – Szkoła Podstawowa im. Wisławy Szymborskiej w Konikowie

Archiwa