Z wizytą w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej

Wizyta w biblitece1

Wizyta w biblitece2

Wizyta w biblitece3

Dnia 6 grudnia 2017 r. w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej odbył się finał projektu pt. „Tomek i tajemnica zaginionego pomnika (cykl imprez promujących twórczość A. Szklarskiego w 105. rocznicę jego urodzin)”. Główną atrakcją było spotkanie autorskie z Arkadym Pawłem Fiedlerem, który opowiedział o swoim podboju Afryki fiatem 126p. Pan Arkady przygotował bardzo ciekawą prezentację zdjęć i fragmenty filmów ze swojej podróży. W spotkaniu uczestniczyły dzieci i młodzież z powiatu koszalińskiego biorące udział w projekcie. Naszą szkołę reprezentowali: Michał i Małgosia Beska, Julia Łuczków, Lena Modzelewska, Marysia i Zuzia Hamułka. Każdy uczestnik otrzymał w mikołajkowym prezencie egzemplarz komiksu ,,Tomek i tajemnica zaginionego pomnika’’, który powstał w trakcie realizacji projektu, podpisany przez Arkadego Pawła Fiedlera. Na uczestników imprezy czekał  również słodki poczęstunek.

Opracowanie: A. Kordek -Wiszniewska, pedagog