Walentynkowy Dzień Babci i Dziadka 2018

dzień b i d 2018.3b

dzień b i d 2018.4

dzień b i d 2018.5

Dnia 13 lutego 2018 roku, odbyło się w naszej szkole, uroczyste spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Była muzyka, śpiew, taniec i recytacja, a nade wszystko serdeczne życzenia z głębi serca płynące. Uroczystość zaszczycili nie tylko Kochani Dziadkowie i Babcie, lecz także zaproszeni goście. Wójt Gminy Świeszyno – Pani Ewa Korczak, złożyła Seniorom serdeczne życzenia zdrowia, radości, pociechy z wnuków i z dzieci. Do życzeń przyłączyła się także Dyrektor Szkoły –  Pani Dorota Nitka. Wśród przybyłych gości znaleźli się również: Dyrektor Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej – Pani Maria Gontarek, Dyrektor Zespołu Oświaty Samorządowej – Pani Helena Zochniak, Skarbnik Gminy Świeszyno – Pan Remigiusz Szymański oraz Sołtys Sołectwa Konikowo – Pan Stanisław Komar.

Wnuczęta z Oddziału Przedszkolnego i klas I – IV oraz Zespół muzyczny „Bemol”, przygotowały program artystyczny, w którym pokazały, jak mocno kochają swoje drogie Babcie i Dziadków. Rodzice uczniów, a więc dzieci dziadków, zorganizowali wspaniały poczęstunek, w trakcie którego był czas na rozmowy, wspomnienia i miło przeżyte chwile.

Opracowanie: Dorota Tomczyk