„Wiersze i bajki”

brzechwa18.1

brzechwa18.3

Dnia 8 maja 2018r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Książki i Prasy połączony z Dniem Bibliotek i Bibliotekarzy. Już po raz kolejny spotkaliśmy się z najmłodszymi uczniami, aby propagować wśród nich czytelnictwo. Tym razem, tematem przewodnim spotkania były najpopularniejsze wiersze Jana Brzechwy. Dzieci wysłuchały recytacji utworów przygotowanych przez uczniów klas starszych, pod czujnym okiem Pani Bibliotekarz – Agnieszki Ustianowskiej. Recytacji towarzyszył także wspólny śpiew, który stał się okazję do ogólnej zabawy. Najmłodsi uczestnicy spotkania mieli także możliwość wzięcia udziału w quizie znajomości wierszy Jana Brzechwy, który przysporzył wszystkim wiele radości i uśmiechu.

Opracowanie: Dorota Tomczyk