Logopedyczny Konkurs Recytatorski

logopedyczny18.1

logopedyczny18.2

Dnia 7 czerwca 2018r., w koszalińskim CK 105 odbył się III Logopedyczny Konkurs Recytatorski, zorganizowany i prowadzony przez Pracowników Powiatowej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Koszalinie. Naszą szkołę reprezentowała uczennica klasy II – Inga Jancik z wierszykiem „Wieczorek u kaczorka” oraz uczeń klasy III b z utworem „Krawat w kratkę”. Uczniów przygotowała do konkursu logopeda szkolny – Dorota Tomczyk. Dzieci miały okazję pokazać swoje umiejętności na dużej scenie, z mikrofonem i w świetle reflektorów. Zaprezentowały się najlepiej, jak potrafiły, otrzymując Dyplom i nagrodę. Był też zdrowy poczęstunek złożony z owoców i naturalnych soków.

Gratuluję odwagi i pięknego występu!
                                                                                                   Dorota Tomczyk