Światowy Dzień Misia w naszej szkole

misie2018.1

misie2018

Światowy Dzień Misia w naszej szkole

W dniu 26 listopada 2018r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoim małym lub dużym przyjacielem – Misiem, a chętni uczniowie zaprezentowali stroje Misiów. Za najciekawszy projekt zostały nagrodzone dzieci z Oddziału przedszkolnego, którym serdecznie gratulujemy!

Ten dzień pełen był klasowych zabaw, konkursów i uśmiechu, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i koleżankom oraz możliwość zabawy z pluszakiem. Drogie Misie – do zobaczenia znów za rok! Będziemy czekać!

                                                                                    Opracowanie: Dorota Tomczyk

Archiwa