BAL POTWORNICKICH

W czwartek 31 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka pod hasłem „Bal potwornickich i czarnych charakterów” dla uczniów oddziału przedszkolnego oraz klas I-VIII, której organizatorem był Samorząd Uczniowski. Szkolna sala gimnastyczna na czas dyskoteki zamieniła się w salę taneczną. Najważniejsi jednak tego dnia byli uczestnicy dyskoteki, którzy przybyli przebrani za czarownice, czarodziejów, a także za straszydła, upiory, duchy czy też kościotrupy. Należy docenić pomysłowość oraz staranność, z jaką nasi uczniowie przygotowali swoje stroje. Oprócz efektownych tańców do najnowszych utworów muzycznych, uczestnicy dyskoteki wzięli udział w krótkim apelu który miał na celu rozstrzygnięcie konkursu na „Najstraszniejszą dynie”. Najbardziej pomysłowi uczniowie otrzymali upominki. Dyskoteka przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze, a uczniowie bawili się w kulturalny sposób.