VI Festiwal Piosenki Jesiennej

29 października w naszej szkole odbył się VI Festiwal Piosenki Jesiennej dla Oddziałów Przedszkolnych i Przedszkoli.  Głównym założeniem Festiwalu jest popularyzacja dorobku artystycznego młodych twórców, wspieranie ich twórczości artystyczne, rozwijanie zdolności wokalnych oraz integracja międzyszkolna. Udział wzięło pięć zespołów: z Oddziału Przedszkolnego w Dunowie, w Konikowie, w Świeszynie, w Zegrzu Pomorskim oraz z Przedszkola w Świeszynie.  W wyniku głosowania jury przyznało I miejsce zespołowi z Oddziału Przedszkolnego w Zegrzu Pomorskim, II miejsce zespołowi z Oddziału Przedszkolnego w Konikowie oraz w Świeszynie, III miejsce dzieciom z Przedszkola Gminnego w Świeszynie oraz wyróżnienie dla zespołu z Oddziału Przedszkolnego w Dunowie. Usłyszeliśmy  utwory pełne uśmiechu i jesiennych promieni słonecznych, które pokazały, że jesień wcale nie musi być smutna i szara. Na zakończenie festiwalu na uczestników czekały nagrody oraz  słodki poczęstunek. Wszystkim dzieciom gratulujemy.

Estera Sawczak i Judyta Nowak