Słoneczny Dzień w naszej szkole

Uczniowie klasy I „b” uczęszczający na zajęcia koła artystycznego, realizują w II półroczu innowację pedagogiczną „Kolorowe święta nietypowe”. Z tej też okazji, w czwartek – 18 marca obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Słońca. Kolorem przewodnim był oczywiście – żółty. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami rozświetliły szkołę słonecznymi promieniami. Było radośnie, wesoło i miło dla oka. Uczniowie z koła artystycznego wykonali na swoich zajęciach „Kalendarze świąt nietypowych” oraz dowiedzieli się czym jest słońce dla świata ludzi, roślin i zwierząt. Wspólnie z opiekunem przyznali zwycięski tytuł „Słonecznej klasy” swoim kolegom i koleżankom z Oddziału Przedszkolnego oraz Ich Paniom. Gratulacje!

                               Serdecznie dziękuję uczniom i wychowawcom za pomoc i zaangażowanie:)

                                                                                                    Opiekun koła: Dorota Tomczyk

   

Archiwa
Skip to content