Wycieczka na ,,Sosnowe Wzgórza”

,,Sosnowe Wzgórza” to piękne, wyjątkowe miejsce, pełne zwierząt i wielu ciekawych atrakcji. Do tego niezwykłego miejsca dnia 11.09.2021r wybrali się uczniowie z kl.II a, kl. VII wraz z opiekunami: K. Nadolską, J. Nowak, A. Ustianowską. Wycieczka  dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń, a także możliwość wzajemnej, międzyklasowej integracji. Główną atrakcją była możliwość bezpośredniego obcowania z egzotycznymi zwierzętami : alpakami, papugą, ślimakami olbrzymimi oraz ze zwierzętami rodzimymi jak króliki, kozy miniaturki, psy. Uczniowie skorzystali z lekcji przyrody, którą poprowadził leśniczy opowiadając o faunie i florze okolicznych lasów. Były także zajęcia ruchowe, przejazd tyrolką, nauka strzelania do celu dla uczniów klasy siódmej. Gospodarze przygotowali słodki poczęstunek dla wszystkich uczestników, co wprowadziło serdeczną i ciepłą atmosferę na spotkaniu. W ramach podziękowania nasi  uczniowie zaśpiewali znane, wesołe przeboje.

Kontakt ze światem przyjaznych zwierząt oraz nowe, ciekawe wiadomości na pewno na długo pozostaną w pamięci naszych uczniów.