Uczniowie klas II w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym

W środę 1 marca 2023, uczniowie klas II wybrali się do BTD w Koszalinie, na spektakl „Królowa Śniegu”. Zobaczyli jedną z najpiękniejszych baśni Hansa Christiana Andersena, która opowiada o miłości, przyjaźni, o odpowiedzialności za siebie i innych oraz o tym, co w życiu ważne i o co warto walczyć. Dzieci z wielkim zaciekawieniem śledziły losy Kaja i Gerdy. To było wspaniale przedstawienie, które zachwyciło nas pięknymi strojami, znakomitą dekoracją oraz profesjonalną grą koszalińskich aktorów.

Dziękujemy za przeżycia i wrażenia artystyczne:)

I. Dymek, D. Tomczyk