Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka 2023

Jednym z najistotniejszych powodów, dla którego uchwalono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka jest popularyzacja edukacji przedszkolnej w naszym społeczeństwie. Odgrywa ona bardzo ważną rolę w życiu kilkuletniego człowieka. To przedszkole kształtuje jego dojrzałość emocjonalną, umiejętność funkcjonowania w grupie czy samodzielność. W tym roku dzieci z Oddziału Przedszkolnego wybrały się do  „Zwierzogrodu ” aby świętować swój dzień. Przedszkolaki miały zapewnioną moc atrakcji- karmienie zwierząt, tatuaże,  bańki mydlane, ognisko z kiełbaskami,  oprowadzanie alpak na smyczy, a wszystko to dzięki gościnności właścicieli „Zwierzogrodu”- Państwu Sobczak. Mamy nadzieję, że nasi najmłodsi uczniowie zapamiętają ten dzień na długo.