Dzień Pisania Listów w naszej szkole

9 października przypada jedno ze świąt wyjątkowych – Dzień Pisania Listów. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego pod opieką P. Izabeli Dymek i P. Urszuli Kasztelan, uczniowie naszej szkoły postanowili uczcić ten dzień. Każdy chętny uczeń napisał list do koleżanki, kolegi bądź Pani, zaadresował kopertę i wrzucił do szkolnej skrzynki pocztowej. Najtrudniejsze okazało się nie napisanie listu, ale oczekiwanie na „pocztę”. Najwięcej emocji towarzyszyło otwieraniu listów. Wielu spośród uczniów robiło to po raz pierwszy w życiu. To był bardzo interesujący dzień, za który dziękujemy i czekamy na kolejny.

Dorota Tomczyk