Dzień Świętego Patryka

Dzień Świętego Patryka w naszej szkole okazał się wspaniałą okazją, by połączyć naukę z dobrą zabawą. Tego dnia, uczniowie na zajęciach języka angielskiego przenieśli się do magicznego świata Laprechauna, który opowiedział im historię tego magicznego święta. Najmłodsi uczniowie obejrzeli krótki filmik  dowiedzieli się kim dla mieszkańców Irlandii jest Święty Patryk, rozwiązywali multimedialne quizy, poznali słownictwo związane z Dniem Św. Patryka oraz zwyczaje panujące w Irlandii. Uczniowie podczas lekcji rozszyfrowywały tajne kody i wykonywały prace plastyczne. Starsze klasy zmierzyły się z quizem o irlandzkim święcie, świetnie bawili się odpowiadając na pytania ukryte w kodach qr. Takie lekcje nigdy się nie nudzą!!